SIECI KOMPUTEROWE

Współczesnym świat wymusza konieczność szybkiej wymiany informacji oraz dostępu do danych niemal z każdego miejsca i o każdej porze. W takich warunkach funkcjonowanie większości firm bez sieci komputerowej jest praktycznie niemożliwe. Z kolei dobrze zaprojektowana i utrzymana sieć komputerowa gwarantuje bezawaryjną pracę w warunkach największego obciążenia jak również minimalizuje ryzyko strat wynikających z naruszenia i utraty danych lub przestojów sieci prowadzących często do paraliżu przedsiębiorstwa.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, PIKSELNET oferuje pełen zakres usług w dziedzinie projektowania, budowy, konfiguracji i konserwacji przewodowych i bezprzewodowych niezawodnych sieci komputerowych. Zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą wszystkie etapy wdrażania sieci począwszy od analizy Państwa potrzeb i wykonania projektu, poprzez położenie okablowania oraz instalację i konfigurację urządzeń sieciowych, a skończywszy na opiece serwisowej polegającej na administracji siecią.

Do budowy sieci komputerowych wykorzystujemy urządzenia renomowanych firm charakteryzujące się niezawodnością przez wiele lat oraz zapewniające bezpieczeństwo i niezakłócony dostęp do wybranych zasobów.

PIKSELNET świadczy następujące usługi związane z instalacją i zarządzaniem sieciami komputerowymi:

  • projektowanie, instalacja i konfiguracja zaawansowanych i prostych sieci komputerowych,
  • rozbudowa i renowacja istniejących sieci komputerowych z przestarzałą lub zaniedbaną infrastrukturą,
  • instalacja i konfiguracja Internetu przewodowego i bezprzewodowego,
  • Instalacja zasilaczy UPS – urządzeń gwarantujących pracę sieci komputerowej w warunkach przerwania zasilania elektrycznego,
  • doradztwo w dziedzinie projektowania i budowy bezpiecznych sieci komputerowych.